Rybnik… miasto wysokich lotów

Rybnik.eu

Rybnik na targach w Cannes!

Miasto Rybnik bierze udział w Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIM, które odbywają się w dniach 6-9 marca 2012 roku w Palais des Festivals w Cannes.

To prestiżowe wydarzenie zakrojone na globalną skalę gromadzi tysiące inwestorów, poszukujących nowych rynków zbytu, wymiany doświadczeń i intratnych propozycji biznesowych.

W tym roku, według szacunków organizatorów,  w targach weźmie udział ok. 18 600 uczestników i  4 000 wystawców spośród  90 krajów. MIPIM stwarza okazję do promowania Rybnika w środowisku przedsiębiorców światowego formatu.  Obecność naszego miasta na targach jest więc szansą na nawiązanie kontaktów, ważnych z punktu widzenia jego ekonomicznego rozwoju.

Jak co roku Rybnik opracował ciekawą ofertę inwestycyjną, która w pełni przybliży zainteresowanym potencjał inwestycyjny naszego miasta.  Dbając o rzetelność informacji i profesjonalny wizerunek, nasze stoisko będzie wyposażone w narzędzia multimedialne, takie jak wielofunkcyjny stół dotykowy  oraz aplikacja 3D, prezentująca lot wirtualny nad miastem.

Udział w targach MIPIM w Cannes  jest elementem kampanii promocyjnej Rybnik… miasto wysokich lotów, realizowanej w ramach projektu „Promocja terenów inwestycyjnych w Rybniku”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

O wydarzeniach z targów w Cannes będziemy informować na bieżąco!

Więcej informacji o targach na www.mipim.com